Nastavení přístupnosti

11.03.2021 - 18:16

Přípravy očkovacího centra v budově ČVUT pokračují

Autor:
Budova děčínského pracoviště ČVUT Praha Budova děčínského pracoviště ČVUT Praha ČVUT

Vedení města ve čtvrtek jednalo s vedením Nemocnice Děčín na téma očkovacího centra pro ORP Děčín. Přinášíme vám podrobné informace o tom, v jaké fázi pokračují přípravy centra a jak probíhá provoz současného očkovacího místa v děčínské nemocnici. Očkovací centrum v Děčíně schválil Ústecký kraj a Krajské koordinační centrum na základě argumentace města a děčínské nemocnice. Přípravy centra probíhají ve vzájemné spolupráci města, nemocnice a také díky vstřícnosti děčínského pracoviště ČVUT Praha.

Očkovací centrum v budově ČVUT

V současné době probíhají přípravy očkovacího centra v budově ČVUT, Pohraniční ul., Děčín I (bývalý Kokos). Centrum vznikne na velkém sále v přízemí budovy, kam se bude vcházet od Zámeckého náměstí. Vstup do budovy je bezbariérový.

Během následující dvou týdnů bude pokračovat příprava prostor spočívající ve vybavení nábytkem, instalaci IT techniky, připojení na internet. Pokud vše půjde dle předpokladu, zkušební provoz nového centra bude zahájen na přelomu měsíců březen a duben a bude mít zpočátku kapacitu srovnatelnou se stávajícím očkovacím místem v nemocnici. Dle dostupnosti vakcín bude kapacita navýšena minimálně na 500 osob denně. Očkovací centrum bude v provozu sedm dní v týdnu.
Pro parkování bude vyčleněna ul. Fügnerova v úseku od ul. 2. polské armády po začátek ulice U Plovárny. Řidiče prosíme o kázeň a shovívavost. Pro cestující MAD je v blízkosti zastávka Myslbekova.

Očkovací místo v Nemocnici Děčín – budova E, 1. patro vlevo

Aktuální očkovací místo v nemocnici očkuje přes 200 osob denně. Protože se jedná o menší prostory, prosíme po dohodě s nemocnicí o následující postup:

Prostor před budovou E v areálu nemocnice využijte pouze pro výstup a nástup osob, k parkování jsou otevřena obě parkoviště nemocnice, a to bezplatně.

Na stránkách nemocnice a města najdete oboustranný formulář (Dotazník před očkováním proti onemocnění COVID-19), který si můžete předem vyplnit v klidu doma a přinést s sebou k očkování.

Dostavte se v určený čas, nemusíte se obávat, že by se na vás nedostalo. Díky tomu nebude docházet ke kumulaci lidí.

Vzhledem k velikosti prostor prosíme doprovod, aby se s objednaným klientem nezdržoval v prostoru před ambulancí, o klienta se bezpečně postará personál nemocnice i v prostorách čekárny.

Po provedeném očkování je třeba před odchodem posečkat po dobu dle pokynu zdravotníka, a to maximálně 30 minut.

Při odchodu očkovaný klient obdrží očkovací kartu s podrobnostmi k vakcíně a termínem druhé dávky očkování. Následně může klient ambulanci opustit.

Děkujeme, že dodržováním pravidel pomůžete bezproblémovému průběhu očkování.

Počet zobrazení: 3192 Naposledy změněno: 12.04.2021 - 07:25
Sdílet

Základní údaje

 • Statutární město Děčín
  Magistrát města Děčín
  Ing. Jiří Anděl, CSc.
  primátor města
  Ing. Martin Kříž
  tajemník úřadu
  Budova A1:
  Mírové nám. 1175/5, 405 38 Děčín
  50°46'25.7"N 14°11'44.3"E
  Budova B1:
  28. října 1155/2, 405 02 Děčín I
  50°46'58.5"N 14°12'57.2"E
  IČO: 00261238; DIČ: CZ00261238
  +420 412 593 111
  Úřední hodiny magistrátu
  posta@mmdecin.cz
  Datová schránkadatová schránka
   statutárního města Děčín: x9hbpfn
  Datová schránkadatová schránka
   Magistrátu města Děčín: nj6wxpq
    

Rychlý kontakt

Máte-li dotaz, který chcete uveřejnit na našich webových stránkách, použijte, prosím, sekci Dotazy občanů. Tento formulář slouží pouze pro rychlý kontakt s úřadem.
Zbývající počet znaků: 1000
Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Něco málo o Děčínu

47951
obyvatel (r. 2021)
43
průměrný věk
118
rozloha (km²)
35
městských částí
448
ulic
Děčín je nejníže položené město v České republice, ležící na soutoku Labe a Ploučnice. Jeho centrum má nadmořskou výšku 135 metrů. Jedná se o významný říční přístav a důležitou dopravní křižovatku (stýká se zde pět železničních tratí, prochází jím i 1. železniční koridor a několik významných silničních tahů).

Rodáci: spoluzakladatel Sokola prof. Miroslav Tyrš, matematik Johann Radon, topmodelka Karolína Kurková, herci Jiří Bartoška a Jiří Maryško, zpěváci Sámer Issa a Sabina Křováková, sportovci Vladimír Šmicer, Tomáš Kraus a řada dalších osobností.

ISO 9001:2015

SGS Česká RepublikaStatutární město Děčín, Magistrát města Děčín je držitelem certifikátu kvality od mezinárodní firmy SGS se sídlem ve Švýcarsku.

Veřejné zakázky

Člen Platformy odpovědného veřejného zadávání

Město pro byznys

Město pro byznys

Přívětivý úřad

Přívětivý úřad 2019Přívětivý úřad 2021
2. místo
v Ústeckém kraji.
Potvrzeno
Ministerstvem vnitra
České republiky.

Back to top