Nastavení přístupnosti

04.03.2022 - 12:21

Nový most se kvůli rekonstrukci částečně uzavře od 7. března. Jak se bude jezdit?

Autor:

V pondělí 7. března dojde k částečné uzavírce Nového mostu. Ředitelství silnic a dálnic totiž bude rekonstruovat jeho severní část. Pro řidiče to znamená dopravní omezení.

Jak se tedy bude jezdit?

Otevřena zůstane celá jižní část mostu, kde se bude jezdit jedním pruhem tam a druhým zpět.

Pokud se vydáte po Novém mostě z Podmokel směrem na Benešovskou ulici, pojedete po jižní části jako dosud, ovšem pouze pravým jízdním pruhem. Budete moci odbočit na sjezd na Staré Město. Naopak nebude možné využít nájezd na Kamenickou ulici. Na tu najdete až z Benešovské ulice, a to Lipovou ulicí.

Je třeba také počítat s tím, že část Kamenické ulice bude jednosměrná. Pokud pojedete z centra města nahoru na Kamenickou ulici, také budete muset odbočit na Benešovskou ulici a teprve z ní na Kamenickou ulici budete moci najet.

V opačném směru bude situace komplikovanější. Z Kamenické ulice se nájezdem na Nový most také nedostanete, budete muset sjet Příkrou ulicí na Benešovskou a najet na Nový most tudy. Směrem do Podmokel se pojede po jižní části mostu opět jedním pruhem. Z tohoto směru nebude možné odbočit na Staré Město.

Ve chvíli, kdy přejedete Nový most, vás již žádné omezení nečeká. Na konci mostu budou rozebrána svodidla, čili bude možnost pokračovat přes Vilsnickou spojku směrem na Ústí nad Labem, sjet na kruhový objezd u Lidlu anebo odbočit doprava na nábřeží.  

Pokud pojedete z Ústí nad Labem po Vilsnické spojce, musíte nejprve sjet na kruhový objezd u Lidlu a poté znovu najet na Nový most a pokračovat směrem na Benešovskou. Toto opatření je stejné jako na podzim, kdy byla uzavřena jižní část mostu.

Najet na Nový most budete moci také z Ústecké ulice, na tom se nic nemění.  

Na Nový most budete moci najet také z kruhového objezdu u Benziny, ale pouze směrem na Benešovskou ulici, nikoliv nájezdem směrem do Podmokel. Tento nájezd bude po dobu rekonstrukce uzavřen.

Počet zobrazení: 2260 Naposledy změněno: 22.03.2022 - 12:16
Sdílet

Základní údaje

 • Statutární město Děčín
  Magistrát města Děčín
  Ing. Jiří Anděl, CSc.
  primátor města
  Ing. Martin Kříž
  tajemník úřadu
  Budova A1:
  Mírové nám. 1175/5, 405 38 Děčín
  50°46'25.7"N 14°11'44.3"E
  Budova B1:
  28. října 1155/2, 405 02 Děčín I
  50°46'58.5"N 14°12'57.2"E
  IČO: 00261238; DIČ: CZ00261238
  +420 412 593 111
  Úřední hodiny magistrátu
  posta@mmdecin.cz
  Datová schránkadatová schránka
   statutárního města Děčín: x9hbpfn
  Datová schránkadatová schránka
   Magistrátu města Děčín: nj6wxpq
    

Rychlý kontakt

Máte-li dotaz, který chcete uveřejnit na našich webových stránkách, použijte, prosím, sekci Dotazy občanů. Tento formulář slouží pouze pro rychlý kontakt s úřadem.
Zbývající počet znaků: 1000
Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Něco málo o Děčínu

47951
obyvatel (r. 2021)
43
průměrný věk
118
rozloha (km²)
35
městských částí
448
ulic
Děčín je nejníže položené město v České republice, ležící na soutoku Labe a Ploučnice. Jeho centrum má nadmořskou výšku 135 metrů. Jedná se o významný říční přístav a důležitou dopravní křižovatku (stýká se zde pět železničních tratí, prochází jím i 1. železniční koridor a několik významných silničních tahů).

Rodáci: spoluzakladatel Sokola prof. Miroslav Tyrš, matematik Johann Radon, topmodelka Karolína Kurková, herci Jiří Bartoška a Jiří Maryško, zpěváci Sámer Issa a Sabina Křováková, sportovci Vladimír Šmicer, Tomáš Kraus a řada dalších osobností.

ISO 9001:2015

SGS Česká RepublikaStatutární město Děčín, Magistrát města Děčín je držitelem certifikátu kvality od mezinárodní firmy SGS se sídlem ve Švýcarsku.

Veřejné zakázky

Člen Platformy odpovědného veřejného zadávání

Město pro byznys

Město pro byznys

Přívětivý úřad

Přívětivý úřad 2019Přívětivý úřad 2021
2. místo
v Ústeckém kraji.
Potvrzeno
Ministerstvem vnitra
České republiky.

Back to top