Vážení návštěvníci, v tuto chvíli stále pracujeme na úpravách a modernizaci našich stránek. Děkujeme Vám za pochopení.
31.07.2014 - 09:18

Mezi zámkem a ZOO začne fungovat přeprava minibusem

Autor:

Od pátku 1.8. budou moci turisté a občané města Děčína využívat speciální přepravu mezi turistickými cíli Zámek Děčín a ZOO. Kapacita přepravního minibusu činí 8 míst. Tato speciální přeprava bude k dispozici každý den v měsíci srpnu od 9:00 do 18:00.


V 9:00 bude minibus přistaven u Informačního centra Děčín (Městská knihovna Děčín, pod Tyršovým mostem). Bude k dispozici vždy dle požadavků zákazníků na telefonické zavolání. O službu požádejte pokladnu Zámku, ZOO a Infocentrum. Pro každého návštěvníka ZOO a Zámku je připravena sleva na vstupném ve výši 10 % při využití této dopravy.
Organizaci dopravy má na starosti Infocentum  - tel. 412 532 227. Jízdenky do minibusu budou k zakoupení na čtyřech místech - Zámek Děčín, Zoo, Infocentrum a Cyklopůjčovna (CK  Enthusia) na Labském nábřeží.
Cena pro dospělého činí 32 Kč, pro dítě 16 Kč. Na tyto jízdenky se nevztahují žádné další slevy. Minimální počet přepravovaných osob – 4 osoby.
Věříme, že tato služba potěší především méně pohybově zdatné výletníky či obyvatele města, kteří chtějí navštívit tyto významné turistické cíle. Ideální je též pro jednodenní návštěvníky a pro ty, kteří by si návštěvu objektů kvůli jejich ztížené dostupnosti odepřeli.

Počet zobrazení: 2 Naposledy změněno: 31.07.2014 - 09:22
 

Back to top