Vážení návštěvníci, v tuto chvíli stále pracujeme na úpravách a modernizaci našich stránek. Děkujeme Vám za pochopení.
24.03.2015 - 11:21

Děčín se otvírá turistické sezoně

Autor:

Statutární město Děčín ve spolupráci s partnery Vás srdečně zve na OTEVŘENÍ TURISTICKÉ SEZÓNY 2015 a to v neděli 29. března 2015 od 10:00 do 18:00 h.


Můžete se těšit na odemykání zámeckých zahrad mezi 14. a 15. hodinou. Příjemné odpoledne si užijete s živou hudbou (zahraje Los Pelotudos), uvidíte kejklíře a flašinetáře. Na děčínském zámku je zajištěn i program pro děti (jízda na ponících, malování na obličej, bublinář a balónková dílna). Nebude chybět ani občerstvení. Vstup do všech zahrad volný. Více informací http://www.zamekdecin.cz/web_cz/?p=clanky/otevreni-turisticke-sezony-na-jiznich-zahradach-decinskeho-zamku&obr=1

Odpoledne si můžete zpestřit jízdou kolem zámku na koloběžce, Dlouhou jízdu si můžete zkusit vyjet na elektrokole. Koho láká trocha adrenalinu, může v Děčíně nasednout na raft a doplout až do Dolního Žlebu s 50% slevou. Komu stačí pohled od břehu Labe, může si na Smetanově nábřeží prohlídnout různé druhy raftů. Pro milovníky výšek a lezení proběhne i jarní otevření Via ferraty s nabídkou akční ceny půjčení ferratového setu.

 

Naposledy změněno: 25.03.2015 - 10:16
 

Back to top