Vážení návštěvníci, v tuto chvíli stále pracujeme na úpravách a modernizaci našich stránek. Děkujeme Vám za pochopení.
11.03.2019 - 11:34

Útulek pořádá jarní výcvikový kurz

Autor:

Jarní výcvikový kurz při městském útulku v Děčíně začíná 6. 4. 2019. Bude probíhat pod vedením Jiřího Haleše, dlouholetého figuranta a výcvikáře služebních psů pro civilní a ozbrojené složky. Se psy úspěšně složil přes 60 zkoušek z výkonu, včetně těch nejvyšších. Registrace do kurzu proveďte na email: nejpozději do  1.4. 2019. 

Do registrace uveďte své jméno, příjmení, plemeno a věk zvířete, včetně telefonního kontaktu na sebe. Počet míst je omezený! Po registraci budou všichni rozděleni do skupin a včas seznámeni, kdy a jak budou hodiny 6.4. 2019 probíhat.

Podmínky pro přijetí:
- Na první hodinu platný očkovací průkaz s kompletní vakcinací (neprošlou). Bez očkovacího průkazu nebude účastník do kurzu zařazen.
- Pes zdravý, bez průjmu, zvracení, kašle, odblešený a odčervený
- Pes bude mít pevný obojek a pevné vodítko (ne postroj!). Pokud je nezvladatelný a agresivní, samozřejmostí je pevný náhubek.

Samozřejmostí jsou pamlsky jako odměna pro pejsky!
Kurz je určen pro zájemce, kteří chtějí mít ovladatelného psa a kteří chtějí opravdu se psem pracovat, ne si jednou týdně udělat pouze výlet na cvičák. Při neomluvené absenci bude účastník z kurzu automaticky vyřazen.
Kurz je bezplatný, příspěvku na naše útulkové svěřence se samozřejmě nebráníme.

 

Back to top