Vážení návštěvníci, v tuto chvíli stále pracujeme na úpravách a modernizaci našich stránek. Děkujeme Vám za pochopení.
06.12.2019 - 13:01

Druhý adventní víkend nabídne koncerty, mikulášské i vánoční kino

Autor:

Také druhý adventní víkend bude v Děčíně programově bohatý. Začíná se v pátek v 17 hodin, kdy se na Masarykově náměstí představí Krampus-čerti. Parádní show s velkoplošnou obrazovkou láká tisíce lidí, chybět nebudou pyrotechnické efekty.
Následovat bude koncert skupiny Kabát – revival se začátkem od 19 hodin. Mimo Masarykovo náměstí pak v pátek od 16 hodin probíhá Mikulášská nadílka v aquaparku.


Sobota nabídne ve 14 hodin na Masarykově náměstí pohádku, následovat bude smažení vánočního kapra. Od 15 hodin proběhne Mikulášská nadílka, na kterou naváže hudební vystoupení dětí z DDM. Od 17 hodin je na řadě adventní kino pro děti od 19 hodin adventní kino pro dospělé.
„Na programu budou dvě pásma krátkých filmů, jedno dětské a jedno dospělé. Vybrali jsme to nejlepší z krátkých filmů z České republiky i ze světa, včetně studentského filmu, který letos dostal studentského Oskara. Mnohé z promítaných filmů není možné jinde vidět. Nejdelší film má 30 minut, nejkratší film bude mít 2 minuty,“ říká vedoucí Kina Sněžník Martin Pošta s tím, že kdo nestihne vánoční kino tento víkend, má možnost vidět stejný program i o dalším víkendu.
Vánoční program v sobotu nabízí také Zámek Děčín, kde se od 18 hodin koná adventní koncert České nebe. Jde o charitativní koncert Andělů bez křídel. V Zoo se mohou děti těšit od 14 hodin na Čertovský rej.
Celý víkend bude také probíhat tradiční Vánoční jarmark v muzeu, a to v sobotu i v neděli od 10 do 17 hodin. V neděli v 10 odstartují také vánoční trhy Na Skřivance v Podmoklech.
V neděli pak mohou zájemci vyrazit na další Mikulášskou besídku od 15 hodin do Společenského domu Střelnice. Od 15 hodin čeká zájemce na zámku Pohádkové odpoledne, součástí bude výroba ozdob a zdobení vánočního stromku.

 

Počet zobrazení: 0 Naposledy změněno: 06.12.2019 - 13:46
 

Back to top