Vážení návštěvníci, v tuto chvíli stále pracujeme na úpravách a modernizaci našich stránek. Děkujeme Vám za pochopení.
03.07.2013 - 16:11

Letní dopravní škola nabízí atraktivní program

Autor:

Fakulta dopravní ČVUT, pracoviště Děčín, opět připravila na začátek srpna pro studenty středních škol Letní dopravní školu. Během týdenního pobytu absolvují studenti odborné přednášky doplněné zajímavým programem. Týdenní pobyty jsou pro účastníky zdarma.

Návštěvu továrny na automobily Volkswagen v Drážďanech, jízdu na raftech, geocaching, horolezení a mnoho dalších nejen outdoorových aktivit zažijí studenti Letní dopravní školy, kterou pořádá Fakulta dopravní ČVUT. V rámci projektu Popularizace výzkumu fakulta připravila dva týdenní pobyty pro studenty středních škol, které se uskuteční v historických prostorách zámecké sýpky v Děčíně. „Pro letošek jsme připravili opět příjemnou dávku zajímavých přednášek o dopravní problematice. Jednotlivá témata budou předkládat špičkoví odborníci ČVUT, Fakulty dopravní, kteří doplní své přednášky praktickými ukázkami a vybavením,“ řekl Ondřej Smíšek, vedoucí pracoviště Děčín, ČVUT v Praze Fakulty dopravní. Během pobytu se studenti na odborných seminářích a přednáškách seznámí s posledními novinkami z oboru dopravy, které jsou doplněny odpoledním relaxačním programem. „Studenti se letos mohou těšit například na návštěvu velína tunelu dálnice D8 nebo zdymadel v Ústí nad Labem. Na odpoledne jsme připravili zajímavé outdoorové aktivity,“ doplnil Ondřej Smíšek. Týdenní pobyt je včetně ubytování a stravy kompletně hrazen z prostředků projektu. Přihlásit se na prázdninovou školu v termínu od 5. 8. do 9. 8. nebo od 12. do 16. 8. mohou zájemci na emailové adrese . Více informací získáte na www.dopravanasbavi.cz

Fakulta dopravní zároveň s letní dopravní školou nabízí účastníkům i ostatním maturantům možnost využít mimořádný termín k podání přihlášek ke studiu až do 19. 8. 2012.

 

 

Back to top