Vážení návštěvníci, v tuto chvíli stále pracujeme na úpravách a modernizaci našich stránek. Děkujeme Vám za pochopení.
10.03.2014 - 15:44

Hokejová reprezentace začne přípravu na MS zápasy v Děčíně 10.4. a 11.4.

Autor:

Oproti minulé sezóně zamíří česká hokejová reprezentace na začátku přípravy  pro mistrovství světa do Děčína. Na našem zimním stadionu sehraje v rámci hokejového turnaje Euro Hockey Challenge 2014 ve dnech 10. a 11. dubna dvě utkání s výběrem Dánska.

„V dubnu je s ohledem na vrchol ligových soutěží náročnější zajistit včas stadiony, jež vyhovují regulím mezinárodních utkání. Jelikož jsme si předsevzali hrát utkání národního týmu v různých regionech, jsem potěšena, že jak pro utkání s Dány v Děčíně, tak následně i pro utkání s Nory v Havlíčkově Brodu místní stadiony takovým podmínkám vyhovují. Věřím, že místní fanoušci budou mít o utkání pod taktovkou staronového trenéra Růžičky zájem, a že pomohou nastartovat tým k výborným výkonům na mistrovství světa. Všechny příznivce hokeje nejen z Děčína tímto srdečně zveme na oba dva zápasy“, říká k utkání Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing a.s., výhradního marketingového partnera ČSLH.

Naše hokejisty nečeká jednoduchý soupeř, jak by se mohlo zdát. Dánové jsou od roku 2003  již pravidelným účastníkem elitní skupiny mistrovství světa.  Byť jejich nejlepším dosavadním umístěním bylo pouze osmé místo, a to z MS v roce 2010, na němž překvapivě porazilo v základní skupině tým Finska (4:1), USA 2:1 v prodloužení  a následně v osmifinálové skupině i tým Slovenska (6:0).

Hokej aktuálně v Dánsku prožívá boom, což se projevuje i početnou podporou fanoušků na utkáních MS. Kromě čtyř největších hvězd hrajících momentálně v NHL mnoho hráčů nastupuje ve švédské Elitserien, rovněž hlavním trenérem je Švéd Per Bäckman. Očekávat tedy můžeme klasický boj s nepříjemným soupeřem vyznačujícím se severským stylem hry plném těžkých osobních soubojů a dobrou defenzivou.  

Předprodej vstupenek na obě utkání bude probíhat od úterý 11. BŘEZNA od 9,00 hodin prostřednictvím distribuční sítě Ticktepro - www.ticketpro.cz a ve vybraných pobočkách sázkové kanceláře Tipsport. Seznam poboček a kompletní informace naleznete na stránkách Tipsportu.

Zbylé vstupenky budou k dispozici v den utkání (10. a 11. dubna) na pokladnách Zimního stadionu v Děčíně.


Vstupenka CZE-DEN, jednodenní    
Kategorie                     Vstupné
sezení                          250 Kč
sezení děti do 140 cm    200 Kč
stání                            130 Kč
ZTP/P (10 míst)              80 Kč

Upozornění: V prodeji pouze denní vstupenky (cena zahrnuje vstup na jedno utkání). Balíček na 2 utkání nebude k dispozici.
Utkání série Euro Hockey Challenge v závěru sezóny 2013/2014:

10. a 11. dubna 2014: Česká republika - Dánsko (EHCH, Děčín, 18 hodin)
17. a 18. dubna 2014: Česká republika - Norsko (EHCH, H. Brod, 19 a 18 hodin)
24. a 25. dubna 2014: Švýcarsko - Česká republika (Euro Hockey Challenge)

Naposledy změněno: 11.03.2014 - 08:39
 

Back to top