Vážení návštěvníci, v tuto chvíli stále pracujeme na úpravách a modernizaci našich stránek. Děkujeme Vám za pochopení.
04.04.2014 - 09:53

Běhejte pro dětské hřiště

Autor:

Společnost Volkswagen vyhlásila soutěž Run Blue " Auta poháněná srdcem" o dětské hřiště. Pět autoprodejců v celé ČR mezi sebou soutěží o dětské hřiště pro své město zdarma. Jedním z míst je také Autosalon VW v Obloukové ulici, kde je nainstalován běžící pás, který po spuštění automaticky vysílá data o uběhnuté vzdálenosti. Úkolem návštěvníků je uběhnout na běžeckém pásu libovolnou vzdálenost přesahující sto metrů. Na rychlosti nezáleží. Jediné, co se počítá, jsou uběhnuté metry. Pro jednotlivé běžce je připravená tipovací soutěž o lákavé ceny. Akci podporuje A-tým BK Děčín a všechna družstva BK Horejsek Děčín. Běhat můžete až do 10. května.

 

Zapojte se a získejte odměnu od BK Děčín

Ceny pro jednotlivce od BK Děčín:


Navštivte showroom a uběhněte minimálně 100 metrů. Při běhu se vyfoťte a fotografii pošlete na nebo na náš facebook, kde budou všechny fotografie zveřejněny. Ze všech došlých fotografií vybereme 3 výherce, podepsaného kalendáře BK Děčín na sezónu 2014/15 z limitované edice.

 

Ceny pro kolektivy od BK Děčín:


Navštivte showroom se svojí partou nebo třídou a každý uběhněte minimálně 100 metrů. Na místě se vyfoťte a fotografii pošlete nebo na náš facebook, kde budou všechny fotografie zveřejněny. Ze všech došlých fotografií vybereme 1 kolektiv, který získá podepsaný Kalendáře BK Děčín na sezónu 2014/15 z limitované edice a Bubble tea z Bubble Děčín pro každého.

Více na www.runblue.cz a www.bkdecin.cz

Počet zobrazení: 2 Naposledy změněno: 04.04.2014 - 10:59
 

Back to top