Kadibudka u stezky
Dobrý den, proč bylo pro kadibudku u stezky v Nebočadech zvoleno umístění hned vedle altánku? Někteří si možná rádi povídají i u kakání, nicméně nebylo by fajn brát ohled i na introverty?
Zveřejněno před 5 měs.
#1277137 zobrazení
1 odpověď
Dobrý den,
umístění toalet bylo řešeno vždy u odpočinkového místa tak, aby splňovalo i nutné další náležitosti. Je běžnou praxí, že jsou toalety co nejblíže místům s vyšší koncentrací cyklistů.
Městské centrum kultury a cestovního ruchu
Mgr. Romana Silvarová
Moderátor
Odpovězeno před
5 měs.


