Vážení návštěvníci, v tuto chvíli stále pracujeme na úpravách a modernizaci našich stránek. Děkujeme Vám za pochopení.
09.06.2016 - 13:00

Mezinárodní hudební festival vypukne již za týden

Autor:


Program – Mezinárodní hudební festival 16.6. - 19.6.2016


Pátek 17.6.2016
Děčín – soutěž big bandů do 25 let – SD Střelnice

8:30 – slavnostní zahájení soutěže

8:40 – 9:15 Žákovský Big Band ZUŠ Liberec
9:15 – 9:50 Taneční orchestr ZUŠ Roudnice n.L.
9:50 – 10:25 Junior Big Band ZUŠ Litvínov
10:25 – 11:00 Bzzušband
11:00 – 11:35 Glass Band ZUŠ Litvínov

11.35 – 13:30 přestávka

13:00 – 13:35 Taneční orchestr ZUŠ B. Kozánka
13:35 – 14:05 Big Band Konzervatoře Brno
14:05 – 14:40 Junior Jazz Band - Swingless
14:40 – 15:15 Big Band Powiatu Ostrowskiego
15:15 – 15:50 Z.U.B.B. Praha Modřany

16:00 – 16:30 porada poroty MHF
16:30 – 18:00 seminář s porotci

Pátek 17.6.2016 – Masarykovo náměstí Děčín

10:30 – 11:15 Žákovský Big Band ZUŠ Liberec
11:30 – 12:15 Taneční orchestr ZUŠ Roudnice n.L.
12:30 – 13:15 Junior Big Band ZUŠ Litvínov
13:30 – 14:15 Bzzušband
14:30 – 15:15 Glass Band ZUŠ Litvínov
15:30 – 16:15 Big Band Konzervatoře Brno
16:30 – 17:15 Junior Jazz Band - Swingless
17:30 – 18:15 Big Band Powiatu Ostrowskiego
18:30 – 19:00 Z.U.B.B. Praha Modřany

19:00 slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

20:00 Big Band Ústřední hudby Armády ČR
Dirigent: kapitán Jaromír Kalců
Hosté: DASHA a JAN SMIGMATOR
21:30 SEBASTIAN

Sobota 18.6.2016
Česká Kamenice – soutěž big bandů nad 25 let – Dům kultury

8:30 - slavnostní zahájení soutěže

8:40 – 9:15 Big Band ZUŠ Vysoké Mýto
9:15 – 9:50 Back Side Big Band
9:50 – 10:25 Big Band teplické konzervatoře
10:25 – 11:00 Big Band Tappenbeck
11:00 – 11:35 J – L Big Band
11:35 – 12:10 J.J. Big Band
12:10 – 12:45 Miskolc Big Band

12:45 – 13:30 přestávka

13:30 – 14:05 North Big Band Litvínov
14:05 – 14:40 Metroklub Big Band o.s.
14:40 – 15:15 Swingless Jazz Ensemble Nitra
15:15 – 15:50 Polenský Big Band


16:30 – 17:30 porada poroty MHF

Sobota 18.6.2016 – náměstí – Česká Kamenice

10:00 slavnostní průvod dechových orchestrů a mažoretkových formací městem
11:00 – 12:00 monsterkoncert dechových orchestrů

12:00 – 12:45 Big Band teplické konzervatoře
13:00 – 14:00 Big Band Tappenbeck
14:15 – 15:00 J – L Big Band
15:15 – 16:00 Miskolc Big Band
16:15 – 17:00 J.J. Big Band
17:15 – 18:00 Metroklub Big Band o.s.
18:15 – 19:00 Polenský Big Band


19:30 slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

20:30 Big Band Hudby Hradní stráže a Policie ČR
Dirigent: plk. MgA. Václav Blahunek, PhD.
Sólisté: Gabriela Urbánková, Tomáš Savka
Host: ROMAN VOJTEK


Doprovodný program

Čtvrtek 16.6.2016

Kostel sv. Václava a Blažeje
18:00 – DECHOVÝ KVINTET Ústřední hudby Armády ČR
umělecký vedoucí: nadporučík David Prchlý
DĚČÍNSKÝ PĚVECKÝ SBOR
Sbormistr: Prof. PaedDr. Jiří Holubec, Ph.D.

Pátek 17.6.2016

Obchodní centrum Pivovar Děčín
15:00 – 16:00 hod Dechový orchestr ZUŠ Haná Přerov a Fryštácké mažoretky
Mažoretky Krokodýl Ostrava


náměstí Míru Česká Kamenice

16:00 – hudební vystoupení souborů ZUŠ Česká Kamenice
16:30 - vyhlášení výsledků soutěže ,, Barevná nota ''
17:00 – přehlídka mažoretkových skupin
18:30 – koncert - Dechový orchestr ZUŠ Haná Přerov a Fryštácké mažoretky


Sobota 18.6. 2016

Krásná Lípa
11:00 – 12:00 Big Band ZUŠ Vysoké Mýto
12:00 – 13:00 Back Side Big Band


Rumburk - Lužické náměstí

14:00 – 14:45 Městská hudba Kynšperk nad Ohří a Mažoretky ZŠ Kynšperk nad Ohří
15:00 – 15:45 Dechový orchestr mladých Krnov a Majorettes Kynšperk nad Ohří
16:00 – 16:45 Dechový orchestr ZUŠ Litvínov a Pražské mažoretky
17:00 – 17:45 Swingless Jazz Ensemble Nitra

Hřensko

14:00 – 15:00 Orkiestra Deta TON a Mažoretky Krokodýl Ostrava
15:00 - 16:00 Dechový orchestr Etüd fúvószenekar, Mažoretky a Husaři TK Rytmus
16:00 – 17:00 Dechový orchestr Haná ZUŠ Přerov a Fryštácké mažoretky


Janov

15:00 – 16:00 Dechový orchestr Pralinka a Mažoretky SK Nephilim z.s


Neděle – 19.6.2016

Bad Schandau - koncertní místo


10:00 – 11:00 Dechový orchestr mladých Krnov a Majorettes Kynšperk nad Ohří
11:00 – 12:00 Městská hudba Kynšperk nad Ohří a Mažoretky ZŠ Kynšperk nad Ohří


Pirna

11:00 – 12:00 Taneční orchestr ZUŠ B. Kozánka Přerov
12:00 – 13:00 Dechový orchestr Haná ZUŠ Přerov a Fryštácké mažoretky
Mažoretky Krokodýl Ostrava


Arnoltice u Děčína

10:00 – 11:00 J.J. Big Band
11:00 – 12:00 Orkiestra Deta TON a Mažoretky a Husaři TK Rytmus Roudnice n.L.

Růžová

10:00 – 11:00 Dechový orchestr Pralinka a Pražské mažoretky
11:00 – 12:00 Dechový orchestr Etüd fúvószenekar a Mažoretky SK Nephilim z.s.

 

Počet zobrazení: 6 Naposledy změněno: 09.06.2016 - 14:59
 

Back to top