Venčení psů bez vodítka
Dobrý den,chci se zeptat, proč není vyhláška o volném pobíhání psů bez vodítka jako byla dřív? Často řeším, že majitelé zvláště velkých plemen, venčí bez voditka! Otravují a napadají ostatní a hlavně jsou pak všude šišky jak od člověka!?
Zveřejněno před 1 r.
#887437 zobrazení
1 odpověď
Dobrý den,
vyhlášku o volném pohybu psů město Děčín nikdy nemělo. Povinnost majitele zabezpečit psa proti úniku vychází ze zákona na ochranu zvířat. Dohled nad dodržováním zákona provádí městská policie, která v rámci svých možností také kontroluje, aby nedocházelo ke znečišťování veřejného prostoru.
MM Děčín
Mgr. Romana Silvarová
Moderátor
Odpovězeno před
1 r.


