Dopravní hřiště na ulici Liberecká
Dobrý den. Rád jezdím se synem na dopravní hřiště na okraj města ve čtvrti Kamenická. Hřiště je pěkně je tam klid máme to tam rádi. Chtěl jsem poprosit zda-li by město mohlo zajistit opravu a obnovení vodorovného značení na tomto hřišti. Děkuji a jsem s pozdravem Boháč.
Zveřejněno před 3 měs.
#132795 zobrazení
1 odpověď
Dobrý den,
ano, obnovu značení na dopravním hřišti máme v plánu. Bude provedena v květnu letošního roku.
MM Děčín
Mgr. Romana Silvarová
Moderátor
Odpovězeno před
3 měs.


